Цуценята французького бульдога Україна

Додати в Обране 

кинологический питомник DogCity на facebook

 

Цуценята французького бульдога УкраїнаКупуючи французького бульдога, потрібно добре продумати, як буде здійснюватися догляд за ним і його виховання. Як і будь-яку собаку, француза необхідно дресирувати. Тільки правильне поводження, в міру строге і в міру ласкаве, можуть зробити з нетямущого цуценяти чудового дорослого розумного пса. Собака — це величезна відповідальність, а не просто розвага. Про це потрібно пам'ятати, заводячи будь-яку собаку. Винятком не є і цуценята французького бульдога. Україна — країна, де собаки такої породи користуються популярністю. Потрібно сказати, що француз не відноситься до невибагливих собак. Для гарного самопочуття йому потрібні хороша їжа, регулярні прогулянки на свіжому повітрі (чудово, якщо ці прогулянки будуть активними і тривалими) і, звичайно ж, ласкаве відношення. За умови правильного догляду цуценята французького бульдога (Україна) в майбутньому можуть стати прекрасними компаньйонами для своїх власників.

Де ж купують цуценят французького бульдога в Україні? Придбати таку собаку можна кількома способами: на ринку, з рук, в зоомагазині, в собачому розпліднику. Розплідник, звичайно ж, буде кращим місцем для покупки. Адже в таких організаціях розведенням і вихованням собак займаються професіонали. Тут можна купити кращих цуценят французького бульдога (Україна) з усіма супровідними документами, що підтверджують породистість пса, наявність у нього всіх необхідних щеплень.

Цуценята французького бульдога (Україна), померанського шпіца, сибірського хаскі та інших порід очікують своїх нових господарів в розпліднику «Дог Сіті».

Наш розплідник пропонує здорових і дуже симпатичних малюків. Доля кожного з них нам не байдужа. Розуміючи, що утримання і виховання цуценят французького бульдога (Україна) або будь-якої іншої породи — це досить складна справа зі своїми тонкощами, ми готові своїм клієнтам в разі необхідності надати консультаційну допомогу.