Купити французького бульдога в Україні

Додати в Обране 

кинологический питомник DogCity на facebook

 

Купити французького бульдога в УкраїніСобаки породи французький бульдог нині стали досить популярними в Україні. Купити французького бульдога тепер хочуть багато хто. Часто можна побачити на вулицях українських міст французів, при чому різних забарвлень. Ця собака і справді варта уваги. Вона може стати для свого господаря і надійним захисником, і вірним другом. Бульдог хоч і є бійцівської собакою, все ж може бути дуже милим і добродушним. Хорошим поводженням можна заслужити величезну любов такого пса. Француз напевно обдарує свого власника самими ніжними почуттями і стане для нього джерелом позитивних емоцій, якщо у відповідь буде отримувати увагу і ласку. Приймаючи рішення купити французького бульдога (в Україні бажаючих придбати цуценя цієї породи досить багато), потрібно бути готовим і до труднощів. Такій собаці потрібні гарне харчування, правильний догляд, регулярний вигул. Тільки тоді вона буде і красивою, і сильною, і жвавою, і слухняною.

Цуценят французького бульдога купити в Україні можна з рук або ж в собачих розплідниках. Звичайно ж, з рук брати собачку не слід. Адже така покупка — це покупка без будь-яких гарантій. Ніхто не зможе поручитися про те, що щеня здорове, правильно привите і взагалі є чистокровним представником породи. Якщо є бажання купити французького бульдога в Україні, краще звернутися в хороший розплідник. Тут розведенням собак займаються фахівці, а не аматори. Тут напевно вдасться придбати дійсно хорошого щеняти.

Мрієте купити французького бульдога в Україні? Плануєте завести собачку іншої популярної породи? Телефонуйте в розплідник «Дог Сіті»!

Багато хто з українців вважають за краще взяти цуценя з рук через більш низьку його вартість. Проте така невелика економія може обернутися в майбутньому величезним розчаруванням, якщо щеня виявиться не чистопородним або важко захворіє через несвоєчасну вакцинацію. Краще трішечки переплатити, але все ж купити в Україні французького бульдога з документами і картою щеплень.