Про розплідник "Дог Сіті"

Додати в Обране 

кинологический питомник DogCity на facebook

 

свідоцтво розплідника елітних собак DogCityРозплідник елітних собак «DogCity» заснований в 2004 році. Зареєстрований у Кінологічному клубі України (Свідоцтво № 41 про реєстрацію розплідника Дог Сіті.) Всі наші собаки є членами кінологічного клубу, мають документи про походження, успішно беруть участь у виставках, проходять племогляд. Ми пропонуємо тільки чистопорiдних, якісних цуценят сибірських хаскі, цуценят самоеда, цуценят померанського шпіца, цуценят мальтійської болонки від перевірених батькiв. Цуценята в нашому розпліднику вчасно проходять антігільментізацію, робляться за схемою щеплення, залежно від віку цуценя. Всі наші цуценята чистокровни і здорові, про що свідчать кінологічні та ветеринарні документи, які передаються разом з цуценям. Наші песики і їх щенята ростуть в чудових умовах, в турботі та любові, в гармонії з природою, отримують найкраще харчування, тому вони завжди мають відмінне здоров'я, дуже доброзичливий характер. За бажанням власника цуценята чіпіруються, що грунтовно допомагає ідентифікувати кожного конкретного цуценя. Нам дуже важливо, щоб цуценя потрапив у відповідальні і дбайливі руки, тому перед купiвлею ми докладно відповідаємо на всі питання потенційного покупця, щоб людина прийняла рішення варто йому заводити собаку цієї породи. А вже для тих, яки купували у нас собаку, допомагаємо порадами з усіх питань утримання, виховання та іншим дуже важливим моментам.

Ми завжди щиро раді бачити своїх цуценят та їх власників. Завдяки інтернету, скайпу та соціальних мереж спілкування з власниками наших цуценят стає можливим не тільки в Україні, а й за кордоном. Нам дуже цікаво слухати їх розповіді про щасливі моменти, які їм дарують наші цуценятка, ділитися враженнями, вболівати за них, переживати, радіти завойованим призам і нагородам, бачити фото зростаючих цуценят, обговорювати актуальні питання з вирощування, догляду, утримання. Ми пишаємося досягненнями наших випускників і не важливо, що це, завойований титул на виставці, вдале полювання або просто нова вивчена команда.

На сайті розплідника проведений цікавий екскурс в історію створення та становлення породи самоед (самоедской лайки), сибірський хаскі, померанський шпіц,  мальтезе (мальтійської болонки). Наданi корисні поради з виховання, утримання та догляду для цих порід. Наповнюючи сайт інформацією, ми намагаємося, наблизити, зробити зрозумілою, розкрити кожну освітлювану на ресурсі породу. Розповісти про характерни риси, особливості утримання, догляду, виховання північних порід самоеда, сибірських хаскі і декоративних мальтезе, померанского шпіца . На сайті розміщені фото і відео цуценят самоедской лайки, щеночков сибірських хаскі, малюків мальтійської болонки, цуценят померанського шпіца вихованців нашого розплідника, а також фото перерахованих порід дорослих собак з нашого розплідника. Відомості про щенят на продаж, про очiкуваних щенят можна знайти у відповідних розділах сайту. Різноманітність порід в розпліднику, ( улюблені наші породи неповторний самоед, розкішний сибірський хаскі, декоративні, милі шпіци і мальтезе ) високопорідний собак, цікаве походження, видатний екстер'єр батькiв, дозволяють відповідати самим різним побажанням любителів собак. Віддаючи перевагу тій чи іншій породі, приймаючи рішення поселити чудову iстоту у себе в будинку або в квартирі необхідно бути підготовленим до особливостей темпераменту, поведінки, нюансам догляду та утримання тварини, тому перш пропонуємо отримати безкоштовну консультацію нашого кінолога.

Звернувшись до нас Ви можете купити цуценят таких порід: самоед, сибірський хаскі, мальтезе, померанський шпіц.

Сподіваємось, що Вам буде цікаво познайомитися з породами, представленими на нашому сайті і, можливо, у Вас  з'явиться бажання завести у себе вихованця.