Хто такі самоєди

Додати в Обране 

кинологический питомник DogCity на facebook

 

Хто такі самоєдисамоєди продажСамоед - це одна з дивних порід собак про які я можу невтомно співати дифірамби, дуже рекомендую в якості сімейної собаки, в сім'ї де є дітки, моя дитина від них у захваті. Якщо перехожий зустріне на своєму шляху білосніжного самоеда, значить, у нього буде вдалий день. А якщо самоед буде жити поруч, то у Вашому будинку і у Ваших членів сім'ї завжди все буде чудово. Значення такої назви породи найсприятливіший, воно означає, що коли собак самоедів упрягають в упряжки везти по снігу сани, то здалеку здається, що сани самі їдуть.

Самоед, через свою природну, неповторну білизну просто зливається з білим снігом. Самоед - собака компаньйон, це велика декорація (є маленькі породи їх ще називають декоративними собачками до них відносяться мальтезе, померанський шпіц, чихуахуа, йоркширські тер'єри і багато інших). Тому є однин пунктик їх утримання: так як це виключно собака білого кольору, вони повинні утримуватися в чистоті. Їх вигідно відрізняє відсутність характерного запаху, тому собака самоед прекрасно підійде для квартирного утримання, або для добротного, критого вольєри - кімнати.

У квартирному життi при хорошому вигулі, собака веде себе спокійно, тихо частіше її можна побачити сидячу поруч з членами сім'ї. Вольєрне утримання, зрозуміло,  передбачає тісне купити самоєдаспілкування з господарем прогулянки, ігри та інше. Ці чудові песики пристосовані до життя поряд з людиною насамперед, самоеди зворушливі, поступливі, компанійські, люблять подорожувати разом з господарями. Важаю, якщо хтось у вашому колі алергік, то життя самоеда в акуратному вольєрі буде прийнятним як для Вас, так і для собаки. Самоїди - дуже ошатні, пухнасті і можуть переносити досить низькі температури. Продуктивну активність вони мають в прохолодний час, вони дуже люблять грати, здивовують витривалістю і, здається, невтомні на прогулянках, із задоволенням тягнуть упряжки. У спеку самоеда, як втім і гладкошерстних собак, не слід перевантажувати. Жару краще всім спокійно перечекати, пити водичку.

Самоїдом асоціюється з елегантністю, розкішшю, білим пухнастим снігом, благородством, аристократизмом і прекрасним настроєм.

З упевненістю можу відзначити, що самоїди розумні, здібні, талановиті. Про Самоїда можна сказати так: у них все прекрасно і зовнішність і розум і душа. Це відео не залишає місце для сумнівів.


 

Розумний самоєд

Забавне відео граючих щенят самоєда